Jak dojechać bezpiecznie do wybranego miejsca pracy w holandii - (jakie środki transportu użyć jaki przejazd będzie najtańszy itd)

Niezależnie od tego, w jakim zawodzie i gdzie będziesz pracował w Holandii - musisz tam dotrzeć. Postaram krótko opisać się najczęściej wybierane sposoby podróży.
Podróż lotnicza.


Z Polski bezpośrednie loty odbywają się z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Łodzi, Poznania i Lublina natomiast lotniskami docelowymi są Amsterdam, Eindhoven, Groningen, Maastricht. Lot trwa nieco ponad dwie godziny. Koszty zależą od linii lotniczych i ich promocji. Jest to metoda wygodna dla osób, które pracują w miejscowościach docelowych lotów lub tych, którzy znają już wewnątrzkrajowe połączenia w Holandii.


Zwłaszcza dla osób mieszkających w Polsce północnej alternatywą do samolotu może być połączenie kolejowe (zwykle z przesiadką w Berlinie). Stacją docelową najczęściej jest Amsterdam. Wcześniejsze zamówienie biletu pozwala obniżyć koszt podróży.


Połączenie autokarowe jest bardziej uniwersalne - obsługiwane są wszystkie miasta wojewódzkie (i większe powiatowe). Stałe trasy skracają czas jazdy, autokary przejeżdżają przez większą ilość holenderskich miast.


Przejazd busem jest najczęściej wybierany przez osoby wyjeżdżające do Holandii po raz pierwszy - przewoźnicy często oferują przejazd door to door - z każdego miejsca w Polsce pod każdy adres w Holandii. Wadą jest dłuższy czas przejazdu i - czasami - wyższy koszt.

<< Powrót

email: biuro@polskieinfo.eu tel. +48 791 724 312